Pravidla soutěže

Kritéria soutěže:

Básničky by neměly přesné zaměření, jistě budou vycházet z pocitů a zkušeností z života stomiků všeobecně. Básničku můžete doplnit fotografií (k jedné básničce max. 3 fotografie, není však podmínkou), vztahující se k textu básničky a k tomu, co stomika obklopuje, např. sportovní, společenské a jiné aktivity. Ale i umělecky zaměřené, něco, co zaujme na pohled.

Technická specifikace pro posílání fotografií (snímků): Snímek ve formátu JPG, minimální délka (rozlišení) kratší strany bude 800px, minimální délka (rozlišení) delší strany bude 2 400px.

Materiály prosím zasílejte na e-mail:     basniskestrevo@gmail.com

nebo prostřednictvím formuláře na úvodní strance tohoto webu.


Pokud nejste příznivcem internetu a básničku, případně fotografii pořízenou klasickým způsobem, chcete poslat poštou, zašlete prosím na adresu:

  •     České ILCO, z. s., Polská 15, 120 00 Praha 2.

Pokud básničku doplníte fotografií, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. Soutěž bude probíhat dlouhodobě. Vždy v lednu budou vyhodnoceny příspěvky za uplynulý rok. Výherci obdrží od Českého ILCO věcné ceny. Každý rok bude oceněno 5 příspěvků.

Účastník souhlasí s tím, aby zaslané snímky i text byly použity k rozšíření povědomí veřejnosti o stomicích v návaznosti na stránky Českého ILCO a můžou být využity pro různých příležitostech - dny sociálních služeb, v nemocnicích, na výstavách, ve vestibulech veřejných budov apd., dále k publikováni v tisku, zpravodajích či jiných médií a to bez nároků na honorář.